1.İş bu üyelik sözleşmesi Anka Rulman & Mekatronik ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Anka Rulman & Mekatronik olarak anılacaktır.) tarafından, ankarulman.com.tr web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2.Anka Rulman & Mekatronik Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3.Anka Rulman & Mekatronik web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4.Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Anka Rulman & Mekatronik üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Anka Rulman & Mekatronik, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. ankarulman.com.tr, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5.Üye, ankarulman.com.tr’ye verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla ankarulman.com.tr kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6.Üye, ankarulman.com.tr’ye üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Anka Rulman & Mekatronik’in tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

7.Üye, tüm hakları Anka Rulman & Mekatronik‘e ait olan ve ankarulman.com.tr üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

8.ankarulman.com.tr herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Anka Rulman & Mekatronik‘in sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı ankarulman.com.tr üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. ankarulman.com.tr kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. ankarulman.com.tr kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

Sohbet Aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba, Üyelik Sözleşmesi ile ilgili bilgi almak ister misiniz?